Categories:

Taşımacılık hizmetlerinde genç ve dinamik kadromuzla parça eşya nakliyat hizmetlerini sizlere sunabiliriz.

 

Parsiyel nakliyat hizmetlerinde aradığınız ekonomik çözümler sizleri bekliyor. Nakliye uygulamalarında farklı projelerde taşıma ihtiyaçlarına yanıt veriyoruz. Aynı lokasyon üzerinde bulunan farklı yükleri tek bir araçta taşıyarak ekonomik bir uygulama sunuyoruz. Parsiyel taşımacılığı hizmetlerimizden gün içerisinde kolayca yararlanabilirsiniz. Parsiyel taşımacılık sırasında eşyalarınızı güvenlikli bir şekilde ambalajlar ve taşıma uygulamasına çıkarırız. Özellikle maliyet açısından diğer taşıma türlerine parça eşya taşımacılığı çok daha avantajlıdır. Düşük yoğunluktaki yükler için büyük araç maliyetlerinden kurtulmanızı sağlar.

 

Firmamız parça eşya taşımacılığı alanında aradığınız kaliteli desteği sizlere sunabilir. Nakliyat işlemlerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde bu adres üzerinden yürütebiliriz. Parsiyel taşımacılık hizmetlerini sunan Arıkan nakliyat profesyonel bir hizmetle tanışmanızı sağlıyor.

 

Parsiyel Yük Taşımacılığının Avantajları

 

Lojistik alanında her geçen gün daha da öne çıkan parsiyel yük taşımacılık hizmeti sunduğu avantajlar nedeniyle sıklıkla tercih ediliyor. Bu avantajlar şu şekilde sıralanabilir;

 

  • Az miktarda yükte ciddi maliyet avantajı sunar.
  • Parsiyel yüklemede araç içi boşluklar maliyeti arttırmaz. Müşteriye ait yükün kapladığı hacim kadar ödeme gerçekleştilir.
  • Aynı güzergahta birden fazla müşterinin yükü taşınır. Böylece zaman tasarrufu sağlanır.
  • Farklı taşımacılık türleri kullanılarak dünyanın dört bir yanına hizmet sunulur.
  • Bekleme süreleri en aza indirilir.
  • Direkt ya da aktarmalı transfer seçenekleri sayesinde müşteriye esneklik sunar.

 

Türkiye’de parsiyel taşımacılık yapan firmalar arasında en iyilerden bir tanesidir. Firmamız müşteri talepleri doğrultusunda en ideal rotaları oluşturarak ekonomik çözümler sunar.

 

Parsiyel Yük Nasıl Hesaplanır?

 

Taşımacılık alanında bir yükün cinsi, boyutu ve ağırlığı son derece önemlidir. Taşınacak ürünlerin araç içinde kaplayacağı yer hesaplanarak parsiyel yük taşımacılığında fiyat belirlenir. İlk olarak yükün metreküp hesabı alınır. Daha sonra ağırlık ve lademetre gibi ölçüler kullanılarak net oran çıkarılır. Hacim hesabından sonra yükün cinsine göre önlem alınır ve transfer işlemine başlanır.

 

Karayolu Parsiyel Taşımacılık

 

En fazla tercih edilen parça eşya transfer uygulamasıdır. Karayolunun esnek yapısı her bölgeye transferi mümkün hale getirir. Yüklerinizi en uzak noktalara, en kısa sürede ulaştırabilirsiniz.

 

Havayolu Parsiyel Taşımacılık

 

Uluslararası taşımacılık hizmetlerinde tercih edilir. Zamandan tasarruf sunan havayolu parça eşya taşımacılığı, yükün hacmine göre maliyet avantajı sunar.

 

Denizyolu Parsiyel Taşımacılık

 

Parça eşya taşımacılığında denizyolu, sıkça tercih edilen seçeneklerden bir tanesidir. Bu hizmet maliyet avantajı sağlar. Sayısız ana liman ve aktarma limanında hizmet veren firmamız, alanında uzman operasyon ekibi ile süreci en doğru şekilde yönetir.

 

Parsiyel Taşıma Ambalajlama

 

Taşımacılık sektöründe en önemli konulardan bir tanesi ambalajlama hizmetidir. Özellikle parça eşya taşımacılık uygulamasında bu konuda daha fazla önlem alınmalıdır. Firmamız bütün parsiyel taşıma taleplerine en iyi çözümleri sunabiliyor. Ekip ruhu ile hareket eden firmamız yüklerinizi sağlıklı bir şekilde ambalajlar ve taşımaya aktarır. Özellikle parça eşya taşıma taleplerinizi uzman ekibimizle beraber gerçekleştiriyoruz.

 

Lojistik maliyetlerde herkes uygun fiyatlarda hizmet almak ister. Arıkan Nakliyat bu konuda gerekli desteği sizlere sunabilir. Parsiyel taşımacılık, az miktardaki eşyalarınızın başarılı bir şekilde taşınmasına yardımcı oluyor. Özellikle maliyet konusunda diğer taşıma türlerinden çok daha avantajlıdır. Firmamız Arıkan Nakliyat parsiyel taşımacılık hizmetinde beklentilerinize yanıt verecek hizmet çözümlerini sunabiliyor. Parça eşyalarınızı Türkiye’nin her yerine taşıyabiliriz.

 

Firmamız taşımacılık alanında sorunsuz bir uygulama gerçekleştiriyor. Parsiyel taşımacılık hizmetlerinde başarılı çözümlerimiz devam ediyor. Firmamız sahip olduğu belgeler ile Türkiye’nin her noktasına parça eşya nakliyesi yapabilir. Arıkan nakliyat parsiyel taşımacılık çözümleri ile sizleri bekliyor.

 

İstanbul Parsiyel Taşıma Firması

 

İstanbul’da parsiyel eşya taşıma firması olarak güvenli ve konforlu nakliye hizmetini sizler için gerçekleştiriyoruz. Düşük sayıda bulunan eşyalarınızı ekonomik bir şekilde taşımak isterseniz bu konuda çözüm sunabiliriz. Taşımacılık alanında ekonomik çözümlerimizle beklentilere cevap verebiliriz. Firmamız sahip olduğu belgeleriyle profesyonel bir taşıma deneyimini sizlere sunuyor. Taşımacılık alanında tüm detaylar sitemizde bulunuyor.

 

Profesyonel taşımacılığın tüm niteliklerine sahibiz. Yılların deneyimi ile ekonomik kurumsal taşımacılık çözümlerinden yararlanabilirsiniz. Firmamız parça eşya taşıma hizmetlerini uzun zamandır başarılı bir şekilde yürütmeye devam ediyor. Bu konuda bireysel ya da kurum taleplerini kolayca karşılayabiliriz. Sahip olduğu bu referanslarımızla ne kadar iyi hizmet verdiğimizi görebilirsiniz. Profesyonel parsiyel taşımacılık hizmetleri sizleri bu adres üzerinde bekliyor. Taşımacılık hizmetlerinden yararlanmak için https://www.arikannakliyat.com/iletisim-2/ adresini kullanabilirsiniz. Firmamız İstanbul’dan Türkiye’nin bütün illerine nakliye hizmeti sunan nadir firmalar arasında bulunmaktadır. Web sitemizdeki iletişim kısmından bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

 

Comments are closed