Categories:

İstanbul nakliye firmaları, ev, ofis, hastane taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Bu hizmet, taşınacak parçaların büyüklüğüne göre uygun araçların seçilmesi ile verilir. İstanbul nakliye veren firmamız, bünyesinde parça eşya taşıma, ağır yük taşıma için uygun olan farklı araçlar barındırır. Bu hizmetleri almak için araç kiralama, ambalajlı hizmet gibi farklı paketlerimizi tercih etme şansınız vardır.

İstanbul Nakliye Firmaları

Nakliye hizmeti, evlerin, iş yerlerinin şehir içi veya şehirlerarası taşınması için verilen bir hizmettir. Lojistik sektörünün gelişmeleri, nakliye hizmetlerinin de aynı ölçüde büyümesine ve daha kaliteleri hizmetler vermesine imkan sağlamıştır. Firmalar, asansörlü taşıma, ambalajlı taşıma gibi hizmetlerle, insanların eşyalarını son derece güvenli bir şekilde, gitmesi gereken alanlara ulaştırmaktadır.

İstanbul nakliye firmamız, müşterilerine özel paket seçenekleri sunmaktadır. Firmamızdan alabileceğiniz nakliye hizmetleri şu şekildedir:

Giriş paketi ile dilerseniz sadece yük taşıma araçlarımızı kiralayabilirsiniz.
Şoför ve elemanların olduğu paketlerle, eşya taşıma ve ulaştırma zahmetine girmeden taşınmanız mümkün.
Ambalajlı hizmetimiz, eşyalara hiç dokunmadan, yorulmadan taşınmanız için sunduğumuz en avantajlı paket seçeneğidir.

Verdiğimiz hizmetlerde, eşyaların yıpranmaması için gerekli güvenlik önemleri alınır. Müşterilerin eşyaları, üst katlardan indirilecekse, asansörlü taşıma hizmeti sağlanır. Bu sayede, eşyalarda yıpranma riski söz konusu olmadan, kusursuz bir şekilde araca yerleştirilmesi sağlanır.

İstanbul Parça Eşya Taşıma

Nakliye sektörü, teknolojik gelişmelerle birlikte önemli ölçüde büyüme kaydetmiştir. Parsiyel nakliyat olarak adlandırılan hizmetimiz, parça eşya taşıma olarak da bilinen, küçük çaplı bir nakliye hizmetidir.

Geçmişte nakliye hizmeti, sabit araçlarla verildiği için az eşyalara yüksek ücret ödemeniz gerekmekteydi. Parça eşya taşıma ile müşterilerimizin eşyalarına göre uygun araç seçenekleri sunmaktayız. Eşyalarınız, evden eve, iş yerlerine, ofislere güvenli bir şekilde taşınır.

Parsiyel taşımacılık için bünyemizde farklı araç seçenekleri mevcuttur. En küçük aracımız, eşyaların sığabileceği geniş arabalardır. Aynı zamanda küçük kamyonetlerle de parça eşya taşıma hizmeti vermekteyiz. Firmamızla her zaman iletişime geçebilir, İstanbul’un her semti için hizmet alabilirsiniz.

İstanbul Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası taşınma, geçmişte insanların eşyalarının ciddi anlamda zarar görmesine neden olan bir durumdu. Bu nedenle birçok insan, eşyalarını taşımak yerine yeni bir düzen kurmak durumunda kalmaktaydı. Günümüzde, gelişen teknoloji ile şehirlerarası taşıma hizmeti kusursuz bir şekilde verilmektedir.

En iyi nakliye firmaları arasında yerini alan firmamız, şehirlerarası taşınmalarda güvenlik önlemlerini artırır. Bu taşıma hizmetinde eşyalar, özel ambalajlarla korunur. Araca yerleştirme düzeni de oldukça önemlidir. Şehirlerarası nakliye hizmetimiz şu şekilde işlemektedir:

Firmamızla iletişime geçtiğinizde öncelikle alan keşfi için evinizdeki eşyalar, evin olduğu kat incelenir.
Asansörlü taşıma, ambalajlı taşıma gibi güvenli paket seçeneklerimiz müşterilerimize sunulur.
Seçmiş olduğunuz paketlere göre elemanlarımız belirlenir ve ekip içerisinde görev dağılımı yapılır.
Uzman personellerle, planlı bir şekilde çalıştığımız için eşyaların paketlenmesi ve araca yerleştirilmesi, son derece hızlı bir şekilde yapılmaktadır.
Gerekli güvenlik önlemleri sağlandığında aracımız yola çıkar ve istediğiniz zaman taşıma süreci hakkında bilgi alabilirsiniz.
Firmamız, paket seçenekleri içerisine sigortayı dahil etmektedir.

İstanbul Küçük Nakliyat  

Ambar kargo hizmeti, taşınacak olan eşyaların depolandığı, aynı bölgeye gidecek eşyaların bir arada taşındığı bir hizmettir. Firmamız, ağır yük taşıma, parça eşya taşıma, ambar kargo gibi tüm lojistik hizmetlerini sağlamaktadır. Nakliye hizmeti almak için haftanın her günü firmamızın müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Nakliye hizmeti almak için iletişime geçtiğinizde, taşınacak eşyalar, konumlar gibi bilgileri vermelisiniz. Verdiğiniz bilgiler kapsamında, en uygun taşıma aracı ve personel ekipleri kurulur. Ekiplerimiz, görev dağılımı çerçevesinde, işleri oldukça hızlı tamamlayan profesyonel çalışanlarımızdan oluşur.

Küçük nakliyat hizmeti, arabalarla veya küçük kamyonetlerle verilir. Eşyalarınız araca yerleştirilirken ve taşınırken, gerekli tüm güvenlik önlemleri firmamız tarafından aşınacaktır. İstanbul’un her semtine taşıma hizmeti verdiğimiz gibi şehirlerarası taşıma hizmetimiz de mevcuttur.

İstanbul Nakliye Fiyatları

Nakliyat hizmetleri, geçmişe kıyasla gelişim gösteren ve daha avantajlı seçenekler sunulan bir hizmet haline gelmiştir. Aynı sektörde hizmet vermeye devam eden birçok firma olması, fiyatların da daha makul seviyelere inmesini sağlamıştır.

Arıkan Nakliyat olarak, müşterilerimizin bütçelerine uygun paket seçenekleri sunmaktayız. Taşınma alanı, eşya ebatları gibi faktörlere göre müşteriye özel bir paket seçilir ve taşıma hizmeti hızlı, güvenli bir şekilde tamamlanır.

Tags:

Comments are closed