Categories:

İstanbul Arıkan Nakliyat yük taşımacılığında maksimum performans sağlayan kurumsal bir firmadır. Şehirlere yapılan taşımacılık hizmetlerimiz güvenle sağlanmaktadır.

İstanbul nakliyat çözümleri parça ve tüm araç taşımacılığında fark yaratan sonuçlar sağlamaktadır. Prensiplerimizden ödün vermeden taşımacılık faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Tırlara, kamyonlara yüklenen malzemeleriniz uzman bir ekiple gideceği yere gönderilmektedir.

Parsiyal Nakliyat 

İstanbul ‘dan çıkan araçlar,  varış rotasına doğru ilerlemeden önce gereken kontroller sağlanmaktadır. Parça taşımacılığı yapılırken belirli bir sistemle işlemler yürümektedir. Aşamalara göre nakliyat süreci tamamlanarak parsiyal nakliyat  işlemleri gerçekleşmektedir.

Parsiyal nakliyat sürecinde firmamız gerçekleşecek hizmetini titizlikle yerine getirmektedir. Konusunda uzmanlaşmış ekibimiz sayesinde öncelikle planlama aşaması yerleşim olacak malzemelere göre belirlenir.
Malzemelerin ağırlıkları ve büyüklüklerine ek olarak dayanıklılığı dikkate alınmaktadır.  Dayanıklı malzemeler için yerleşim düzeni daha farklı şekilde oluşturulacaktır. Kolay şekilde zarar görmemesi için tüm paketlemelerin doğru olması sağlanmaktadır.
Birbirinden farklı müşterilere ait yükleri taşırken konforlu ve olabilecek en hızlı teslimat sürecini sağlamaktayız. Farklı müşterilerin aynı şehre giden eşyalarında sıralamaya göre bir teslimatı gerçekleşmektedir. Ekonomik açıdan verdiğimiz bu hizmetler karlı taşımacılıkta fark yaratacaktır.
Parsiyel taşımacılık işlemleri az sayıdaki malzemelerinizin gereksiz büyük araçla gönderilmesini engeller. Taşımacılık açısından gereksiz maliyetlerden kaçınmak için bu durumu değerlendirebilirsiniz.

Komple bir aracı doldurmasa da bir miktar yükün ekonomik açıdan faydalı şekilde nakliyesi müşterilerimizi bizi yeniden seçmesinde etkendir. Parça yük taşıma uygulama detaylarına dair dilerseniz daha ayrıntılı bilgileri firmamızdan edinebilirsiniz.

İstanbul Nakliye Fiyatları 

İstanbul nakliye fiyatları  belirlenirken tüm araç yarım araç veya parça gibi kriterlere göre netlik sağlanmaktadır. Uzun vadede devamlı çalıştığımız müşterilerimizle farklı kurumsal anlaşmalarımız da olabilmektedir.

İstanbul nakliye fiyatlarını belirleyen etkenlerden biri nereye gideceği olacaktır. Ne kadar malzemenin nereye gideceği temelinde, piyasa koşullarını da dikkate alarak fiyat veriyoruz. Genel yakıt piyasası ve nakliye piyasasına uygun şekilde standartlarımız vardır.
Nakliye firmamızda belirli standartlardan ayrılmadan işlemlerimiz sürmektedir. Last In First Out mantığı parsiyel taşımacılıkta vardır.  Ayrıca tüm araç taşımalarda da doğru bir yerleşimle indirme sırasına önem vermekteyiz.

Hangi yük nereye aitse bölgesel olarak taşımacılık kriterlerine dikkat ediyoruz. Karışmaması gereken durumlara ek zarar görülmemesine odaklı bir taşıma anlayışımız vardır.

Kurumsal Nakliyat İstanbul 

Kurumsal nakliyat faaliyetlerimizde iddialı bir firmayız ve her zaman da bu şekilde olmayı amaçlamaktayız. Düzenli olarak taşımacılık işlemlerini bizimle yaparak çok sayıda avantajı elde etmiş olursunuz. Nakliyat İstanbul çıkışlı teslimatlarımızda ürüne özel uygun araçlarımız sizleri beklemektedir.

Mağaza ürün taşımacılığı
Fuar alanı taşımacılığı
Plaza ofis malzemesi nakliyat işlemleri
Banka demirbaş taşımacılığı yapan firmamıza başvurabilirsiniz. Taşınacak malzeme ve araçlarımızın kapasiteyi karşılaması konularında ön görüşmelerimiz sağlanmaktadır.

Kurumsal nakliyatta taşımacılık standartlarını her işlemde olduğu gibi titizlikle sürdürmekteyiz. Genel faaliyetlerimizde ilerlemeci bir bakış açısı sağlayan ekibimiz, çözüme odaklanmaktadır. Çelik kasa araçlarımız yol esnasında en az sarsıntıyla kontrollü bir şekilde gidecektir.

Taşımacılık faaliyetlerinde kendimize güveniyor ve sürücülerimizi devamlı eğitimlere tabi tutuyoruz. Gerekli araç eğitimi ve belgeleri konusunda her daim güncellenmekteyiz. Teknolojik açıdan araçların gereksinimlerinin bilincinde olarak taşımacılık işlemleri gerçekleşmektedir.

İstanbul Parça Eşya Taşıma Fiyatları

İstanbul parça eşya taşıma fiyatları birçok kritere göre değişmektedir. Genellikle parça sayısı, gideceği yer açısından, piyasa durumlarına göre işlemler yürümektedir. Kontrol listelerimize göre yükleme indirme işlemleri yürürken firmamız zamandan tasarruf elde edecektir. İndirme yükleme vs. süreçlerindeki bu avantajları siz de değerlendirebilirsiniz.

Uzak mesafe parça taşımacılık ve yakın mesafe taşımacılık daha farklı bir fiyatlandırma olacaktır. Bir iki parça çuval, kolisi olan müşterilerimizle aracın yarısını dolduran müşterilerimiz için verilen fiyatlar değişecektir. En net sonucu almak için firmamızla doğrudan görüşmeler yapabilirsiniz.

Nakliyat Planlaması Nasıl Yapılır?

İstanbul parça eşya taşıma  ve bütün taşımada nakliyat işlemleri planlaması sizin durumunuza göre gerçekleşmektedir. Başlangıç aşamasındaki fiyatlandırma bu açıdan en önemli kısım olacaktır.

Müşterilerimizin eşya yüklemesi olacağı adresi vermesi gerekir. Karşılıklı en uygun zamanı belirledikten sonra randevu günü gelecektir.
Yükleme öncesi gereken paketleme işlemleri sağlanmaktadır. Hassas malzemeler varsa ekstra battaniye koruma önlemleri alınacaktır.

Arıkan Nakliyat İstanbul parça eşya taşıma hizmetlerinde bir marka olarak planlamayı doğru bir şekilde yerine getirmektedir. Nakliye işlemi sona ermiş olduğunda memnun kalacağınızın garantisini vermekteyiz.

Tags:

Comments are closed