Categories:

İstanbul nakliyat standartlara uygun çözümlerle Arıkan Nakliyat ismiyle sizlere hizmet vermektedir. Bütün taşımacılık faaliyetlerimiz ev ve iş yeri taşımasına yönelik yapılmaktadır.

İstanbul nakliyat birçok ile yönelik güvenli araç taşımacılığını sağlamaktadır. Çelik kasa sarsıntısı az araçlarımız, güncel sürüş eğitimleriyle beraber devam etmektedir. Başvurularınızı yapmadan önce bilgilendirme alabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Nedir?

İstanbul’dan başka bir yere gidecek olan ev eşyalarınız özenle paketlenerek araçlara yerleştirilmektedir. Taşıma süreçlerinin tamamı olarak tanımlanacak evden eve nakliyatta güvenli bir süreç için plana göre hareket edilmektedir.

Onlarca senedir nakliye hizmeti veren ekibimiz alanında uzman bir şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir. Her geçen gün değişen nakliye sektörünün yeniliklerini karşılamaktayız. Yenilenen araçlarımız sayesinde daha konforlu bir şekilde taşımacılık işlemleri yürümektedir.
Plana göre nakliyat İstanbul taşımacılığı yapılırken paketleme yerleşim düzeni ve birçok ayrıntı önem kazanmaktadır. Bu aşamaların her birini doğru şekilde yaparak evden eve taşımacılıkta fark yaratan hizmetler sağlamaktayız.

Paketleme ve yerleşimde en hassas konulara kadar detaylı bir şekilde işlemler yürümektedir. Paketlemedeki hataların yollarda sorunlara neden olabileceğini biliyoruz. Kırılabilir malzemelerinizin battaniye ve iplerle sarılması sayesinde olası kötü sonuçlara karşı garanti vermekteyiz.

Sigortalı Evden Eve Taşımacılık İşlemleri

Sigortalı evden eve taşımacılık işlemleri eşyalarınızın güvenli ve ekspertiz kontrolünde taşınması için önemli bir süreç olacaktır.

Maddi açıdan olduğu kadar manevi bakımdan da önemi olan eşyalarınızın güvencesinin olması işlemlerden alınan verimi daha da iyi hale getirecektir.
Sigortalı taşımacılık talepleriniz olduğunda ekspertiz listeler halinde eşyaları kaydeder. Olası zararda anlaşmalı firmamız gereken yönlendirmeleri yapar.
Maddi zararın karşılanma prosedürü sözleşme kapsamına göre olmaktadır. İçeriğin sözleşme maddelerini değerlendirmek için firmamızla ayrıca görüşebilirsiniz.

Kurumsal firmalar sigortalı taşımacılık işlemlerini daha çok tercih etmektedir. Bir iş yerinden taşınacak malzemelerin doğru bir şekilde nakliyatında garantili bir işlem olması artı olacaktır. Olası zararlarınızın karşılanması kurumsal maliyet harcamalarını da önemli hale getirmektedir.

Şehirler Arası Nakliyat Süreleri

Parsiyal nakliyat ve tüm kamyon, tır taşımacılığındaki süreler değişebilmektedir. İstanbul çıkışlı bir araç, parça taşımacılığında aynı yere daha uzun sürede gidebilecektir. Araç içi yerleşim sırasına göre bir miktar gecikmeli olarak teslimat olabilir. Fakat normal teslimat süresine göre işlem olması da mümkündür.

Güvenli ve dikkatli bir şekilde gerçekleşen taşımacılık sürelerinde ihtiyaçlarınız önceliklidir. Oluşan pürüzlerde çözüm odaklı bir şekilde ilerleme sağlarken, araç gideceği noktaya ulaştığında baştaki titizlik de devam edecektir.

Komple Tır Hizmetleri

Komple bir tırın içini dolduran eşya taşımacılığı komple tır kategorimizde yer almaktadır. Tırlarımız uzun yola özel şekilde hazırlanarak özenle döşenmektedir. Tır içindeki malzemeler tek bir müşteriye ait olunca parça harici teslimat durumu vardır. Tek adres olabileceği gibi müşterilerimizin belirttiği çoklu adreslere de gönderim olabilir. Aynı firmanın birçok türdeki ürünü değişik adrese göndermesi benzeri durum vardır.

Komple Kamyon Taşımacılığı

Komple kamyon taşımacılığı yapılırken kamyon ebatlarına göre eşya taşıması gerçekleşmektedir. Uzun yola dayanıklı kamyonlarımızla maksimum performansla taşımacılık sürdürülmektedir. Kamyon büyüklüğü değişken bir durumdur. Eşya miktarı ve özelliklerine göre işlemler yerleşim düzenine göre sürmektedir.

Komple Kamyonet Taşımacılığı

İstanbul parça eşya taşıma  işlemleri komple kamyonetten ayrı olarak değerlendirilebilir. Komple kamyonet taşımasında bir müşterimizin tüm kamyoneti dolduran eşyaları vardır.Kamyonet içerisindeki ve üzerindeki boşlukları doğru bir şekilde düzenlemekteyiz.

Hangi İllere Nakliye Hizmeti Veriyoruz?

Türkiye’nin 81 iline nakliyat hizmeti vermekteyiz. İstanbul merkezli firmamız, her ile gönderim için gelen talepleri karşılamaktadır. İstediğiniz yere gönderim yapılmadan önce detaylı bilgilendirme talep edebilirsiniz. 7/24 yetkililerimize ulaşarak nakliye hizmeti konusunda alacağınız bilgiyle maksimum verimi sağlayabilirsiniz.

Nakliyat planlamasını doğru bir süreye göre ayarlamaktayız. Sizin uygun olduğunuz zamanda gelerek araç içi yerleşim ve taşıma sürecini başlatmaktayız.

Evden Eve Parça Taşımacılık Yükleme Planı

Evden eve parça taşımacılık yükleme planı firmamız tarafından özenle oluşturulduğu için bir karışıklık durumu yaşanmamaktadır. Son yüklenen ilk indirilir mantığıyla hareket ederek sıralamayı karışıklıktan uzak bir şekilde yapmaktayız.

Araç içi yerleşim düzeni konusunda belirli sınırlamalar ve bölgesel ayrımlar gerçekleşmektedir. Arıkan Nakliyat firmamız bu süreçlerdeki konulara hakim bir çalışma sürdürmektedir. Önceden parça veya tüm İstanbul nakliye fiyatları hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

 

Tags:

Comments are closed