Categories:

Nakliye firmaları, parça eşya taşıma, ağır nakliye ve ambar kargo gibi farklı lojistik hizmetleri sunan firmalardır. En iyi nakliye firmaları arasına giren firmamız, müşteri memnuniyetini esas alarak kaliteli hizmet vermeyi misyon edinmiştir. Eşyalarınız, sigorta kapsamında, kusursuz bir şekilde taşınır.

İstanbul Nakliye Firması

Nakliye hizmeti, evlerin, işyerlerinin, ofislerin, hastanelerin taşınması için verilen önemli bir hizmettir. Teknolojik gelişmeler, lojistik sektörünün büyümesini, verilen hizmetlerin artmasını sağlamıştır. Günümüzde son teknoloji ile son derece güvenli nakliye hizmetleri verilmektedir.

Arıkan Nakliyat olarak, müşterilerimizin eşyalarını güvende tutmak adına tüm önemleri almaktayız. Firmamızla iletişime geçtiğinizde, taşınacak eşyalar, gideceği konumlar hakkında bilgi vermeniz gerekir. Verdiğiniz bilgilere göre araç seçimi yapılır ve taşıma ekibi kurulur.

Firmamıza, İstanbul nakliye adresi veya iletişim numarasından ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz, nakliye hizmetinin sağlanması için gerekli bilgileri alarak plan çizecektir. Plan dahilinde yürüttüğümüz işlerle, zaman tasarrufu sağlayarak en kısa sürede taşınmanızı sağlamaktayız.

Alabileceğiniz nakliye hizmetleri, geçmişte olduğu gibi sabit planlar değildir. Dilerseniz, asansörlü, ambalajlı, elemanlı farklı paketleri tercih edebilirsiniz. Taşıma elemanlarımızın dahil olduğu hizmetler sayesinde yorulmadan, eşyalarınız hasar görmeden taşınabilirsiniz.

İstanbul Parsiyel Nakliye Firması

Nakliye sektöründe kullanılan araçların çeşitliliği, taşıma hizmetlerinin de çeşitlilik kazanmasını sağlamıştır. Eşya sayınız az olsa da dahi sabit ücretler ödemeniz gereken nakliye hizmetleri, günümüzde daha makul paketlerle hizmet alma şansı sunuyor. Firmamız, eşya sayısı az olan ve parça eşya taşıma hizmeti almak isteyen müşterilere özel bir hizmet vermektedir.

Parsiyel nakliyat, parça eşya taşıma olarak da adlandırılan paket seçeneklerimizden biridir. Bu hizmeti, dilerseniz bünyemizdeki küçük araçları kiralayarak alabilirsiniz. Geniş arabalar veya küçük kamyonetler, bu hizmette en çok tercih edilen araçlardır. Araç kiralama hizmetimize eleman dahil olmadığı için paketleme ve taşıma işlemlerini sizin yapmanız gerekir.

Parsiyel taşımacılık için verdiğiniz daha avantajlı olan ambalajlı taşıma hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bu hizmeti almak istediğinizde, firma tarafından adresinize profesyonel bir ekip gönderilir. Ekibimiz, eşyaların korunması ve zarar görmemesi için gerekli ambalajlamayı yapacaktır. Aynı zamanda araca yerleştirme de elemanlarımız tarafından yapılır.

İstanbul Ucuz Nakliye

Nakliye sektörü, daha ulaşılabilir ve gelişen bir sektör haline gelmiştir. Makul fiyatlarla taşıma hizmetleri alabileceğiniz farklı paket içerikleri bulunur. Firmamız, müşterilerin bütçelerine göre fiyatlar verir ve bütçenizi sarsmadan, en az maliyetle taşıma hizmeti sunar. Paket fiyatlarımız hakkında detaylı bilgileri müşteri hizmetlerimizi arayarak öğrenebilirsiniz.

İstanbul nakliye hizmeti için ödemeniz gereken ücretler değişiklik göstermektedir. Alacağınız hizmetin asansörlü verilmesi, ambalajlı veya elemanlı verilmesi, ücretlerin belirlenmesinde dikkate alınan etkenlerdir. Elemansız, sadece araç kiralama hizmeti, alabileceğiniz en uygun fiyatlı nakliye hizmetidir.

İstanbul Ağır Nakliyat Firmaları

Nakliye hizmetleri, parça eşya taşıma veya kargo taşıma için verildiğinde, eşyaların zarar görme riski azdır. Ancak ağır nakliyat, daha çok özen gösterilmesi gereken ve uzman ekipler tarafından yapılması gereken işlemlerdir. Firmamız, bünyesinde ağır nakliyat alanında deneyimli ve profesyonel olan bir ekip barındırır. Bu sayede, alınan hizmette kaliteden ödün verilmez ve müşterilerimize memnuniyet garantisi sunulur.

Nakliyat hizmeti almak için firmamızla iletişime geçerek paketlerimizi ve ücretlerini öğrenebilirsiniz. Ağır nakliyatlara özel araçlar belirlenerek taşıma ekibi kurulur. Taşıma esnasında eşyaların zarar görmemesi için asansörlü taşıma yapılır. Asansörlü taşıma, eşyaların taşınma sırasında çizilmesi, ezilmesi gibi riskleri ortadan kaldırmıştır.

Taşınma esnasında beyaz eşyalar ve mobilyalar, genellikle yıpranır. Taşınma sırasında çizilen ve yıpranan eşyalar, taşınma maliyetini artırmaktadır. Firmamız, buna çözüm sunmak adına asansörlü taşıma hizmeti vermeye başlamıştır. Alacağınız hizmet sayesinde eşyalarınız kusursuz bir şekilde taşınır.

İstanbul Şehirlerarası Nakliyat Firması

Şehirlerarası taşınmalar, eşyaların daha fazla yıprandığı ve zarar görme riskinin daha fazla olduğu durumlardır. Taşıma esnasında eşyaların zarar görmemesi için en doğru aracın seçilmesi ve eşyaların planlı bir şekilde araca yerleştirilmesi gerekir. Bu hizmeti almak istediğinizde ambalajlı paketlerimizi tercih etmeniz, en güvenli hizmeti almanızı sağlayacaktır.

Firmamız, ambar kargo, ağır nakliyat, parça eşya taşıma hizmetlerinin tümünü, şehirlerarası için de vermektedir. Web adresi veya iletişim numarası üzerinden alabileceğiniz hizmetlerin detaylarını öğrenebilirsiniz. Konum ve eşya bilgisi verdiğinizde, size uygun paket seçeneklerimiz, müşteri temsilcileri tarafından sunulur.

 

Tags:

Comments are closed